Пятница, 22.09.2017, 00:55Приветствую Вас Гость

Музей-заповiдник"Садиба Попова"

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Нагороди ФАПСІ

Нагороди ФАПСІ

В Росії діє суперпотужна служба електронної розвідки і захисту інформації, відома світу як ФАПСІ. Це царство в царстві. Найсучасніші технічні засоби. Щедре фінансування. Комфортні умови для співробітників.

Розповідали ми про суперсекретний шпигунський центр ФАПСІ. Желєзногорськ.Військова частина 35533. Три позначки - Железногорськ -1,2 і ПРИМ. Останній - гігантське підземне місто у скальних породах на 300-метровій глибині. Центр інформаційно-технічної підтримки.

28000 надпотужних серверів!  Хакерське царство. Ймовірно, краще у світі гніздо з перехоплення інформації, комп´ютерних атак, розшифровки і програмування.

Для порівняння – у Пентагоні всього 14000 серверів. Правда, ми не знаємо про можливості інших, 22 американських спецслужб…

У 2003 році, росіяни виділили 0,5 мільярда рублів для проведення спеціального броньованого оптико-волоконного кабелю від Желєзногорська до Кремля. Значить, треба було?

Українські журналісти, що випадково копнули цю тему, дякуючи дивним показанням лічильників на сайтах (90% відвідувачів з Росії на сайтах Нова Січ і Музеї України - з Железногорська!), несподівано почали отримувати різнобічну інформацію про суперхакерів Російської Імперії. Кажуть, фахівці Железногорська дуже велику увагу приділяють саме Україні. Знімають інформацію мало не з електрочайників, що стоять у цікавих кабінетах...

Як ми зрозуміли, мова йде про той Железногорськ, що у Курській області. В сибірському - працюють з плутонієм, роблять супутники.

Що сказати. Молодці росіяни, що зберегли подібні об*єкти, модернізували. Оновили кадри. І тепер, через них активно впливають на регіональну та світову політику.

Американці ніколи і не згортали подібної діяльності. Ніколи цього не приховують, навіть пишаються.

Ну, а наші дебільні організатори конверсій, роззброєнь, тупої відкритості, що межує з відвертою державною зрадою, де вони? Хто?

Українська влада панічно боїться двох центрів - США з союзниками (НАТО, ЦРУ) і Росію, з її трубами, газом, ФСБ, ФАПСІ, Железногорськами... Чомусь ніхто навіть не намагається якось протидіяти цьому шпигунському беспределу! Одні служать Америці, інші Росії. А хто думає про народ? Виключно майор Мельниченко!

Зрозуміло, існують у ФАПСІ і власні нагороди, з якими знайомимо...

І для росіян, і для американців, Батьківщина, честь, національна гордість, патріотизм наповнені справжнім змістом. Для наших, поки що, це просто слова. На жаль...

Але, Україна все-одно переможе!

Віктор Тригуб, редактор журналів "Музеї України" і "Нова Січ"


Категория: Мои статьи | Добавил: zamok-popova (05.01.2008)
Просмотров: 665 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 2
2  
Too many comnilmepts too little space, thanks!

1  
Hey, that post leaves me feeling folosih. Kudos to you!

Имя *:
Email *:
Код *:
Категории каталога
Мои статьи [134]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • завантаження...
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Чи варто відбудовувати замки в Україні?
Всего ответов: 263