Вторник, 19.09.2017, 19:12Приветствую Вас Гость

Музей-заповiдник"Садиба Попова"

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Комітет порятунку садиби Попова є!

Комітет порятунку садиби Попова є!

Вільні журналісти - велика сила. Давайте це розуміти і використовувати!

Вже багато років унікальна архітектурна пам*ятка Садиба Попова, відома як Василівський музей-заповідник "Садиба Попова" у Запорізькій області, вимагає державної уваги, реконструкції, повноцінної рекламної кампанії. Увагу преси вже має.

Журналісти часописів "Музеї України", "Нова Січ", за сприяння популярних сайтів "Хай Вей" і "Народна правда" та ряду інших ресурсів, розпочали безпрецендентну пресову акцію "Врятувати садибу Попова!" Суть наших вимог дуже проста і зрозуміла: перевести музей з районного підпорядкування, де мізерний бюджет, до фінансування з обласного, що дозволить розпочати повноцінну реконструкцію, сформувати колектив, ремонтну бригаду при музеї, вибити державні і спонсорські кошти на відбудову...

На адресу Президента, Уряду, Запорізької ОДА відправлено офіційні листи, які теж опубліковані. Підготовано і оприлюднено ряд статей про музей, історію краю. Заяви розіслано по редакціям центральних і місцевих ЗМІ.

Запланована зустріч з Міністром культури і туризму.

До комітету вже увійшло кілька журналістів, громадських і політичних діячів. Передбачено колективне членство для ЗМІ, громадських і інших організацій.

Ніякого піару, крім розкрутки в пресі музею-заповідника, що зручно стоїть на трасі Сімферополь-Москва, не передбачено. Закликаємо всіх відвідати музей!

Ми всі, спільно, не зважаючи на політичні уподобання, національність чи інші розбіжності, повинні об*єднатися і врятувати садибу Попова!

Хоч не зразу, але, ми це зробимо!

І Україна переможе!

Віктор Тригуб, координатор комітету та акції "Врятувати садибу Попова!", редактор журналів "Музеї України", "Нова Січ", член НСЖУ, Почесний працівник туризму України, вільний журналіст

Категория: Мои статьи | Добавил: zamok-popova (05.01.2008)
Просмотров: 663 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Категории каталога
Мои статьи [134]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • завантаження...
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Чи варто відбудовувати замки в Україні?
Всего ответов: 263